Biz Kimiz?

Adamer onlarca kategori ve binlerce ürün ile hizmetinizdedir. Kozmetik, Makyaj, Anne ve Bebek Ürünleri, Cilt Bakım Ürünleri, Cinsel Sağlık Ürünleri, Saç Bakımı Ürünleri, Kişisel Bakım Ürünleri ve Medikal Ürünleri ile yüzlerce markayı kendi bünyesinde toplamaktadır. Sitemiz 2017 yılında kurulmuş olup, Vay Kozmetik iştiraki olarak, dünyaca ünlü Kozmetik ve Bebek markalarınında toptan satışını yapmaktadır.

 

Misyon Vizyon

Adamer olarak, sektörümüzün ve hedeflerimiz doğrultusunda; siz değerli müşterilerinin gereksinimlerini aşarak karşılayan, ev hayatını kolaylaştıran, bebeklerimizin ve anne-babaların sağlığını düşünmek, kolay satın alınabilen ve kullanılabilen, güvenilir ürünler sunmak ve satış sonrası hizmetleri vermek, müşteri ve çalışanların memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, tüm kaynakları en etkin biçimde kullanmak suretiyle, paydaşların beklentilerini karşılayarak, hedef pazarlarda sürekli gelişmek ve büyümektir.

Her bireyin sağlıkla ve güven içerisinde büyüme hakkı vardır ve Adamer olarak ” Biz kendimiz için ne istiyorsak sizlerle de onu buluşturmalıyız..” fikri ile yola çıktık. Sizlerin beklentileri bizimde isteklerimiz felsefesiyle Adamer olarak en iyiyi ve sağlıklısını sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz..!

Adamer, Vay Kozmetik iştirakidir.
www.vaykozmetik.com